Aquahealing Juklík : Soňa Hájková

Soňa Hájková

Telefon: 604 254 157
E-mail: sona.hajkova@centrum.cz
Adresa: Praha 11
Web: http://www.centrumprirodnilecby.cz
Další aktivity: holistický terapeut a lektor, průvodce životem cestou Světla
Motto: Život je tvůrčí proces - jedinečné umělecké dílo každého z nás.

Aquahealing praktikuji od r. 2009 a vnímám svojí neustálou interakci a inspiraci mezi vodou, klientem, mým aktuálním stavem těla i energie, a také lunárním rytmem. Má energie, kterou do seance vkládám je empatická, koncentrovaná, spirituální a silně uzemněná.

Ve vodě jsem prožila téměř 300 hodin výcviku a sebezkušenosti a minimálně 500 hodin při práci s klienty. Jsem součástí Aquahealing Institut Czech Republic, WABA certifikovaným absolventem WATSU I, II, III, fyzioterapeutem, holistickým lékařem – terapeutem a zakládajícím členem kruhu praktiků v Juklíku, zároveň praktikuji v bazénu Valnovka.

Aquahealing v mém pojetí je především integrace – propojování vědomého – podvědomého, tělesného – duševního, emocionálního – mentálního, pohybu – klidu, protažení – uvolnění, hlubokého dechu – zádrže, natálního – prenatálního, jin – jang. Tuto integrační hru vnímám jako monádu a ráda ji vedu až do stavu maximálního možného propojení a vnímání sebe sama v otevřeném stavu vědomí a z nové perspektivy.

S radostí, hravostí i pokorou zprostředkovávám klientům tuto transformační zkušenost otevřenosti a propojenosti v přítomnosti, což je součástí mého záměru a zároveň mým příspěvkem k manifestaci lidství ve své nejčistší podobě. Ráda doprovázím a vážím si všech klientů, kteří mně, jakožto průvodci, dávají svojí důvěru.

Aquahealing vnímám jako nástroj spirituálního rozvoje iniciovaný tělesným prožitkem, dechem, pozorností a energetickým otevřením.

Budeme mi ctí vás doprovázet a společně s vámi se dále rozvíjet.